GÖKÇE BİLİŞİM 'Blog

Sizin için ne faydalıysa, durmadan biz onu yazıyoruz !

Web Sitesi Hazırlık Aşaması Nasıl Olmalı?

Web Sitesi Hazırlık Aşaması Nasıl Olmalı?

Son dönemlerde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişiyor olması aynı zamanda insanların da çeşitli şekillerde para kazanma ya da farklı ticari amaçlara yöneltmiştir bunun içinde internete baktığınız zaman binlerce web sitesinin açılmış olduğunu göreceksiniz. Web siteleri kişisel anlamda iyi bir kazanç kapısı olabileceği gibi kurumsal anlamda da bir zorunluluktur.  Artık her firma kendi web sitesinin sahibi olmak zorundadır.

Web sitesi tasarımı aslında başlı başına uğraşı isteyen bir durum yani bir domain almakla hiç bir şeyi halletmiş sayılmazsınız asıl iş bu dakikadan sonra başlıyor demektir. Çünkü bunun için iyi bir ön hazırlık aşaması gerekir bu ön hazırlık aşaması esnasında web tasarımından tutunda mobil uygulama alanına kadar bir çok noktaya yanıt vermesi gerekir. Bunun için ise kesinlikle doğru ve profesyonel bir ekip tercih etmelisiniz. 

Henüz tasarım aşamasındayken web tasarımınızı yapacak olan firma sizin firmanız hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekir bu içeriklerinizin yazımından tutunda katagorilendirilmenize kadar her şeyi etkileyecek bir süreçti. Ancak bir araştırma sonucunda menü başlıklarını belirleyebilirsiniz. Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünlerin bilgileri, Ürünlerin fiyatları, Referansların listesi ve linkleri, İletişim bölümünün içeriği gibi bölümler titizlikle ele alınmalıdır.

DİĞERLERİNDEN FARKLI OLUN!

Diğer sitelerden farklı olmanız için web tasarımınızın profesyonel ve özgün olması gerekiyor bu nedenle de taslak üzerindeki çalışmalara siz de mutlaka katılın.  Sitenize eklenecek olan banner ve logo gibi tüm çalışmalarınız özenle seçilmeli.

Tüm süreç sırasında eş zamanlı olarak devam eden optimizasyon işlemi ile sitenin arama motorlarında ve özellikle Google’da üst sıralarda çıkmasıdır. Attığınız tüm adımları bir plan çerçevesinde kontrol edin bunun için ise test aşaması oldukça önemlidir.